درباره ما

گروه تولیدی الکتروپرشین سپاهان ( EPS ) فعالیت خود را به منظور تولید انواع تجهیزات و اتصالات برق صنعتی با هدف نوآوری و خودکفایی صنعتی کشور آغاز نموده است. مجموعه EPS در مدت فعالیت خود توانسته با بسیاری از شرکت ها و موسسات در پروژه های صنعتی فولاد، نفت، گاز و پتروشیمی ارتباط موثر و مستمری را برقرار نماید.

گروه تولیدی الکتروپرشین سپاهان ( EPS ) با تلاش مدیریت و مجموعه کارکنان، با استقرار سیستم مدیریت کیفیت،‌یکی از مجموعه های پیشرو در راستای تامین خواسته های مشتریان می باشد. تخصص علمی و فنی کارشناسان، تنوع محصولات تولیدی، انعطاف پذیری در رویارویی با کلیه نیازمندیهای مشتریان، فرآیند همکاری فی مابین را بسیار آسان نموده و بستر مناسبی را جهت دریافت مشاوره و اطلاعات فنی مهندسی و انتخاب محصول مورد نظر برای مشتریان و متخصصین فراهم نموده است.


در این راستا پیرو خط مشی این مجموعه، مدیریت و پرسنل آن کوشیده اند به اهداف ذیل نائل آیند:
•    ارتقاء سطح دانش با تکیه به اصل آموزش به عنوان اهرمی قوی در جهت بهبود اهداف عالی
•    تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان از محصولات و خدمات ارائه شده
•    برنامه ریزی و حرکت در جهت افزایش سهم بازار
مشتری مداری
رضایت مشتریان در محوریت اهداف گروه تولیدی الکتروپرشین سپاهان ( EPS ) قرار دارد. تحقق الزامات اعلام شده از سوی مشتریان و حل مشکلات و معضلات مربوط به نیازهای ایشان به عنوان وظیفه اصلی مجموعه و عامل حفظ منافع مشترک ما و مشتریان می باشد.
حرکت به سوی موفقیت
کیفیت بالا (مطابق با استانداردهای جهانی)، قیمت مناسب،‌تحویل به موقع و خدمات پس از فروش به عنوان اصلی ترین عوامل موفقیت گروه تولیدی الکتروپرشین سپاهان ( EPS ) معرفی می گردد. با اتکاء به این توانایی ها، مجموعه به طرح توسعه و افزایش تنوع تولیدات خود در زمینه تجهیزات و اتصالات برق صنعتی اقدام نموده است.
نوآوری

گروه تولیدی EPS جایگاه خاصی را در توسعه پایدار و بهینه سازی محصولات خود در نظر می گیرد. محصولات تولیدی این مجموعه عبارتند از:
1)    کانکتور آب بندی فلکسیبل در سه مدل روپیچ (نری)، توپیچ (مادگی) و رابط با تنوع سایزهای استاندارد جهانی NPT (اینچ)، PG و MM(میلی متر) با درجه حفاظت IP66 
2)    جعبه تقسیم (Junction Box) از جنس آلومینیوم با درجه حفاظت IP65
3)    زانوکاندولیت از جنس آلومینیوم از سایز 3/8" الی 4" با درجه حفاظت IP65
4)    بست انتهایی 
5)    لاستیک محافظ کابل از سایز 18 الی 55
6)    هدبوشن
7)    واشر آب بندی تخت و استوانه 
در 10 سایز 
8)    مغزی کانکتور فلکسیبل
9)    لاک نات 
در انواع سایز NPT (اینچ) ، M (متریک) ، PG

دریافت درخواست های ویژه از سوی مشتریان برای تولیدی ما به عنوان یک پیام خوشایند منظور می گردد، لذا مجموعه دائماً در حال توسعه محصولات جدید در رابطه با همکاری نزدیک با مشتریان خود می باشد که در ابتدا به شکل پاسخگویی و انجام نیازمندی های مشتریان مورد نظر قرار می گیرد. این مجموعه اهمیت فراوانی برای حل مشکلات جزئی و خرد مشتریان خود قائل می شود که این فاز توسعه مناسبی را جهت معرفی محصولات جدید برای شرکت فراهم می نماید.
ارتباط مجازی
ارتباط مجازی با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی و ارائه خدمات گروه تولیدی الکتروپرشین سپاهان ( EPS )، دامنه وسیعی از اطلاعات و امکانات در اختیار شما قرار می گیرد. در بخش ارتباط با ما نیازهای خود در رابطه با محصولات و یا درخواست هایی از قبیل دریافت کاتالوگ، بروشور، اپلیکیشن، لیست قیمت و نقشه های فنی را ثبت نمایید؛ همچنین سوالات خود را مطرح و در زمانی کوتاه پاسخ آن ها را دریافت نمایید. پیشنهادات، انتقادات و نظرات خود را ثبت و پاسخ و پیگیری نظرات خود را دریافت نمایید. این امر می تواند ما را در هرچه بهتر نمودن خدمات و ارائه هرچه بهتر محصولات یاری نماید. از طریق وبسایت و اپلیکیشن می توانید در زمانی کوتاه در محل کار و یا منزل سفارش خود را ثبت و علاوه بر صرفه جویی در زمان، در باشگاه مشتریان الکتروپرشین سپاهان نیز امتیاز کسب نمایید.
امید است گروه تولیدی الکتروپرشین سپاهان (EPS) با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و حرفه ای و بروزترین ساز و کار اجرایی و تحلیل هوشمندانه بازار ضمن تعریف رابطه ای پایدار، در خدمت مشتریان و ذینفعان تجاری خود باشد.